loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

PRZESŁUCHANIA DO FESTIWALU KATARZYNY GÄRTNER W FILHARMONII ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

23 czerwca w siedzibie Filharmonii Świętokrzyskiejzdjęcie przesłuchania odbyły się przesłuchania do Festiwalu Katarzyny Gärtner. W przesłuchaniach udział wzięło 101 osób. JURY w składzie Kazimierz Mazur, Marek Mikos, Elwira Sibiga oraz Bartek Gärtner spośród przybyłych osób wybrało tak zwaną „Złotą Dziesiątkę”, która wystąpi na tegorocznych Kuźnicach Koneckich. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że wybór finałowej dziesiątki nie był łatwy, a poziom jaki reprezentowali tegoroczni kandydaci stał na dość wysokim poziomie. Każda z osób odsłaniała kolejne talenty wokalno – muzyczne, które wielokrotnie zaskakiwały nie tylko samych członków JURY, ale również publiczność zgromadzoną w sali przesłuchań. Publiczność mogła wysłuchać zarówno piosenek w języku polskim, czeskim, rosyjskim, angielskim jak i francuskim.

 

Na przesłuchaniach nie było dolnej, ani górnej granicy wieku dlatego, też wśród zgłoszonych kandydatów można było zobaczyć szeroką propozycję talentów bez absolutnie żadnych obostrzeń wiekowych. Uczestnikom przesłuchań towarzyszyły wielkie emocje, które z pomocą publiczności i JURY zawsze udawało się pokonać. Wszystkim uczestnikom przesłuchań gratulujemy wspaniałych występów i zachęcamy do pracowania nad własnymi talentami.

 

Poniżej przestawiamy "Złotą Dziesiątkę", która wystąpi w Koncercie Finałowym Festiwalu Piosenki KATARZYNY GÄRTNER 15 lipca 2012 roku w Maleńcu.

(kolejność nazwisk jest przypadkowa)

 

1. Sylwia Zelek - Ujanowice - lat 20

2. Magdalena Chołuj - Morawica - lat 16

3. Marcin Staszek - Ćwilice - lat 20

4. Patrycja Gołyska - Połaniec - lat 19

5. Wiktoria Pikul - Połaniec - lat 15

6. Weronika Maria Iljasow - Ożarów - lat 19

7. Kornelia Kanclerz - Daleszyce - lat 13

8. Filip Wnuk - Małogoszcz - lat 21

9. Dorota Lubacha - Kielce - lat 18

10. Weronika Zieleń - Ostrowiec Świętokrzyski - lat 16

 

 

SERDECZNIE  GRATULUJEMY

 

Galeria - Przesłuchania ...

 

 

23 czerwca w siedzibie Filharmonii Świętokrzyskiej odbyły się przesłuchania do Festiwalu Katarzyny Gärtner. W przesłuchaniach udział wzięło 101 osób. JURY w składzie Kazimierz Mazur, Marek Mikos, Elwira Sibiga oraz Bartek Gärtner spośród przybyłych osób wybrało tak zwaną „Złotą Dziesiątkę”, która wystąpi na tegorocznych Kuźnicach Koneckich. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że wybór finałowej dziesiątki nie był łatwy, a poziom jaki reprezentowali tegoroczni kandydaci stał na dość wysokim poziomie. Każda z osób odsłaniała kolejne talenty wokalno – muzyczne, które wielokrotnie zaskakiwały nie tylko samych członków JURY, ale również publiczność zgromadzoną w sali przesłuchań. Publiczność mogła wysłuchać zarówno piosenek w języku polskim, czeskim, rosyjskim, angielskim jak i francuskim. Na przesłuchaniach nie było dolnej, ani górnej granicy wieku dlatego, też wśród zgłoszonych kandydatów można było zobaczyć szeroką propozycję talentów bez absolutnie żadnych obostrzeń wiekowych. Uczestnikom przesłuchań towarzyszyły wielkie emocje, które z pomocą publiczności i JURY zawsze udawało się pokonać. Wszystkim uczestnikom przesłuchań gratulujemy wspaniałych występów i zachęcamy do pracowania nad własnymi talentami.