loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

JARMARK „U STARZECHA” 2012

W dniach 26 - 27 maja 2012 roku w Starachowicach zdjęcie jarmark u ...odbyło się cykliczne, sztandarowe wydarzenie Powiatu Starachowickiego pod nazwą Jarmark „U Starzecha”. Po raz XII na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach prezentowały się stoiska zaprzyjaźnionych powiatów oraz liczne grono artystów prezentujących szeroki wachlarz twórczości. W tym roku Powiat Konecki prezentował się na wspólnym stoisku z MiG w Końskich, którego reprezentantką była Pani Sylwia Fatalska, Miasto Stąporków reprezentowała Pani dyrektor Domu Kultury – Katarzyna Sorn.

 

Walory i atrakcje Powiatu Koneckiego prezentował osobiście Dariusz Kowalski – naczelnik Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Końskich, który korzystając z okazji jednocześnie zachęcał do przyjazdu na tegoroczne Kuźnice Koneckie. Odwiedzający nasze stoisko mogli zaopatrzyć się w wyczerpujące materiały informacyjno – turystyczne promujące nasz Powiat i Miasta oraz w sposób szczegółowy zostać poinformowani o terminach imprez, drogach dojazdu czy formach wypoczynku na terenie Powiatu. Na wszystkich czekały również smaczne kanapki z regionalnym smalcem i ogórkami, którymi delektowali się zwiedzający nasze stoisko, a które osobiście przygotowywały Panie Katarzyna Sorn i Sylwia Fatalska. Na scenie dominowały liczne zespoły młodzieżowo – dziecięce, które prezentowały zarówno układy taneczne jak i artystyczno – inscenizacyjne. Nie zabrakło wystąpień wokalnych, a atrakcją wieczoru był występ grupy „Róże Europy”.