loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Oferta Edukacyjna II LO

Paweł Goraj - Administrator

We wtorek 28 maja dzięki sprzyjającej zdjęcie z rozpoczecia wydarzenia i uroczystego otwarcia otwartych drzwipogodzie drzwi w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im . Marii Skłodowskiej - Curie otworzyły się naprawdę szeroko dla wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w tej szkole. Uroczysta inauguracja odbyła się na boisku szkolnym, gdzie dyrektor Beata Salata i naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Agata Centkowska powitały wszystkich uczniów i przybyłych gości. W tym miejscu zlokalizowano również swoiste centrum, z którego można było się wybrać spacerkiem na zwiedzanie szkolnych pracowni i zaprezentowanej bogatej i jednocześnie zróżnicowanej oferty. Tutaj wystąpił również szkolny zespół „Fataro”.

 

Odwiedzając poszczególne sale można było zobaczyć magiczne eksperymenty bazujące na chemii i fizyce, przeżyć angielską przygodę, zagrać w gry logiczne lub nawiązać interesująca rozmowę w języku naszych zachodnich sąsiadów – a to tylko część z przygotowanych atrakcji. Nie bez znaczenia jest również to że zadbano o zaspokojenie apetytu, który mógł się zaostrzyć po tym ekscytującym spacerze po korytarzach i pracowniach „nowego ogólniaka”.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Oferta edukacyjna...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

fot. Paweł Kubiak, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich