loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Młodzieżowy Sejmik czeka na kandydatów

Paweł Goraj - Administrator

Trwa nabór do Młodzieżowego Sejmiku zdjęcie ulotek z naborem do sejmikuWojewództwa Świętokrzyskiego. Masz od 15 do 24 lat? Chcesz brać aktywny udział w życiu regionu? Zostań radnym IV kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego i zaangażuj się w zmienianie naszego województwa, rekrutacja trwa do 17 maja 2024r. – czytamy na ulotce o naborze kandydatów. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Końskich, a wśród osób uczestniczących byli: Andrzej Bętkowski – Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Grzegorz Piec – Starosta Konecki, Jarosław Staciwa – Wicestarosta Konecki oraz Danuta Leśniewicz i Dariusz Banasik – Członkowie Zarządu Powiatu Koneckiego.

 

Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele wszystkich szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu koneckiego wraz z opiekunami. Jeśli tylko czujecie się na siłach i lubicie przebywać z ludźmi, identyfikujecie się z tym, co Was otacza, chcecie pewne rzeczy zmieniać, poprawiać, to zachęcam Was do spróbowania własnych sił właśnie w Młodzieżowej Radzie Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – zachęcał zgromadzoną młodzież do kandydowania do Rady Sejmiku – Andrzej Bętkowski – Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. To, że jesteście tu dziś świadczy, że poważnie podchodzicie do tych zagadnień i chcecie angażować się w pracę dla dobra szerszej społeczności. Wasz głos jest niezwykle cenny i zdecydowanie potrzebny. Dziękuję, że macie takie poczucie wspólnoty i zainteresowania - podkreślał Grzegorz Piec – starosta.

Dbamy, aby młodzież była stale skomunikowana z władzami województwa świętokrzyskiego. To współpraca, która ma praktyczny wymiar, chociażby przy pracach do Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego do 2030 roku, czy opracowywania Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi – akcentowała podczas swojej wypowiedzi - Marta Solińska – Pela – reprezentująca Kancelarię Sejmiku.

Szczegółowych informacji o samym Sejmiku, jak i jego pracy zgromadzonym udzielali Zofia Mogielska – Opiekun Młodzieżowego Sejmiku oraz Antoni Chudzicki – Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Zainteresowani mogą kontaktować się pod następującymi numerami telefonów i adresem: 41 395 11 00, 41 395 18 70, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Al. IX Wieków Kielc 3 25 – 516 Kielce.

Paweł Kubiak

Galeria zdjęć - Młodzieżowy sejmik...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

15  16  17

fot. Paweł Kubiak, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich