loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Nowa naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Mienia Powiatu

Beata Kij

Uprzejmie informujemy, że z na zdjeciu zarzad powiatu koneckiego z nowa naczelnik wydzialu inwestycji, zamowien publicznych i mienia powiatudniem 8 maja br. nowym naczelnikiem Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Mienia Powiatu została Barbara Mariańczyk.

Barbara Mariańczyk związana jest z administracja samorządową od 2007 r. Początkowo zatrudniona w Urzędzie Gminy Radoszyce, a od 2020 r. pracowała na stanowisku inspektora w Wydziale Inwestycji Zamówień Publicznych i Mienia Powiatu w Starostwie Powiatowym w Końskich.

Nowa naczelnik w 2004 r. ukończyła Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing. W 2007 r. uzyskała tytuł magistra na Wydziale Finansów Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek - Finanse i Bankowość).  

Beata Kij