loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

„Jeszcze Polska nie zginęła…”

Paweł Goraj - Administrator

Już w piątek 10 listopada o symbolicznej zdjęcie uczniów klasy mundurowej podczas odśpiewania hymnugodzinie 11.11 kadra pedagogiczna i uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Końskich zainaugurowali obchody 105. rocznicy odzyskania niepodległości wspólnie śpiewając hymn narodowy. Ten patriotyczny akcent wpisuje się w cykl wydarzeń odbywających się w naszym powiecie w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Punktem kulminacyjnym będzie sobotnie spotkanie przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, organizacji społecznych i politycznych oraz mieszkańców Końskich pod Pomnikiem Wdzięczności, by oddać hołd bohaterom walczącym o odrodzenie Ojczyzny, a następnie wspólnie przemaszerować na uroczyste nabożeństwo do kolegiaty Św. Mikołaja.

 

Dodatkowo społeczność szkolna ZSP Nr 1 przypomni wydarzenia sprzed 105 lat podczas uroczystej akademii zaplanowanej na poniedziałek 13 listopada o godz. 12.45. Uroczystości przygotowane przez dyrekcję ZSP Nr 1 w pełni wpisują się w program wychowania patriotycznego i poszanowania narodowej tradycji.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - "Jeszcze Polska..."

2  3  4

5  6  7

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich