loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE"

W dniu 25.04.2012 r. na obiektach sportowych zdjęcie sprawni jak żołnierzeZespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Końskich odbyły się eliminacje rejonowe zawodów sportowo-obronnych "Sprawni jak żołnierze". Celem zawodów jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy o współczesnych Siłach Zbrojnych, zagadnień związanych z obronnością kraju oraz podnoszenia sprawności fizycznej. W zawodach wzięło udział 5 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt reprezentujące – Skarżysko - Kamienna, Stąporków i Końskie. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowały w czterech konkurencjach:

 

  1. Test sprawnościowy na czas

  2. Rzut granatem do celu

  3. Strzelanie z kbks na 50m

  4. Podtrzymywanie życia - udzielanie I pomocy poszkodowanym.

W kategorii dziewcząt i chłopców najlepsi okazali się gospodarze zdecydowanie pokonując przeciwników. Pierwsze trzy zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały puchary i dyplomy oraz nagrody książkowe, pozostałe pamiątkowe dyplomy. Dekoracji dokonywali Wiesław Basiak – członek Zarządu Powiatu i dyrektor ZSP Nr 1 w Końskich Beata Jakubowska , którzy byli organizatorami zawodów.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

C  H Ł O P C Y DZIEWCZĘTA
ZSP Nr 1 Końskie 17 pkt. ZSP Nr 1 Końskie 16 pkt.
ZSTM Skarżysko - Kamienna 13,5 pkt. ZSTM Skarżysko - Kamienna 9 pkt.
Prywatna ZSZ Awans Końskie 12,5 pkt. ZSP Stąporków 8,5 pkt.
ZSP Stąporków 9,5 pkt. ZSP Nr 2 Końskie 6,5 pkt.
ZSP Nr 2 Końskie 7,5 pkt.