loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Zmagania młodych strażaków

Paweł Goraj - Administrator

Już w niedzielę 28 maja w Rudzie Malenieckiej zdjęcie zarządu powiatowego OSP na spotkaniuo godz. 11.00 odbędą się zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Nad przygotowaniem i sprawnym przebiegiem zmagań czuwają przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. W poniedziałek 15 maja w siedzibie Powiatowej Komendy PSP odbyło się spotkanie organizacyjne z udziałem starosty Grzegorza Pieca pełniącego jednocześnie obowiązki prezesa Zarządu Powiatowego OSP RP i komendanta powiatowego PSP Ryszarda Stańczaka. Omówione zostały kwestie organizacyjne ze szczególnym zwróceniem uwagi na przestrzeganie zapisów regulaminu, przebieg poszczególnych konkurencji i nagród dla zawodników.

 

W zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych będą brały udział dzieci i młodzież w przedziale wiekowym od 10 do 16 lat. Swój udział na ten moment zapowiedziało 12 ekip pragnących w przeszłości zostać strażakami.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Zmagania młodych strażaków...

2  3  4

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich