loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

WIELKANOCNE SPOTKANIA Z MARSZAŁKIEM WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO - ADAMEM JARUBASEM

W dniu 5 kwietnia 2012 r. w domu znakomitejzdjęcie spotkanie z marszałkiem kompozytorki pani Katarzyny Gärtner i aktora pana  Kazimierza Mazura  w Komaszycach, miało miejsce przedświąteczne spotkanie. Uczestniczyli w nim: pan Adam Jarubas -  Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, pan Bogdan Soboń – Starosta Konecki oraz pan Wiesław Basiak - Członek Zarządu Powiatu. Celem spotkania było rozważenie możliwości pomocy  w związku z pożarem ich  domu. Marszałek wraz ze Starostą oraz Członkiem Zarządu Powiatu zapoznali się z postępem prac prowadzonych po pożarze budynku oraz zapewnili o pełnym wsparciu i pomocy dla artystów.

Następnie Pan Marszałek złożył wizytę w Starostwie Powiatowym w Końskich podczas której spotkał się z pracownikami Starostwa. Tematem głównym były sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu. Na zakończenie spotkania Marszałek złożył na ręce Starosty najserdeczniejsze życzenia wszystkim mieszkańcom powiatu koneckiego  z okazji nadchodzących  Świąt Wielkanocnych.