loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Spotkanie młodzieży z ZSP Nr 2 z doradcami zawodowymi PUP

Paweł Goraj - Administrator

Jaką drogę życiową wybrać? To pytaniezdjęcie grupowe ze spotkania z młodzieżą zadają sobie zapewne wszyscy absolwenci szkół ponadpodstawowych. Wybór zawodu jest bez wątpienia kluczowy, by połączyć swoje zainteresowania, umiejętności, a jednocześnie skutecznie funkcjonować na ryku pracy z dobrym skutkiem finansowym. Samopoznanie w tym zakresie, określenie preferencji zawodowych i planów na przyszłość, jest zatem kluczowe. Było to tematem warsztatów pt. „Obraz siebie" zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Końskich we wtorek 7 marca.

 

Przy tej okazji starosta Grzegorz Piec i dyrektor PUP Jacek Werens odwiedzili uczestników zajęć i zaprosili wszystkich zainteresowanych na Targi Pracy i Umiejętności, które odbędą się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Końskich w dniu 14 kwietnia 2023 r. Organizatorzy warsztatów dziękują młodzieży za zaangażowanie i miłą atmosferę towarzyszącą wspólnej pracy podczas zajęć.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Spotkanie młodzieży...

2  3  4

5  6  7

fot. ZSP nr 2 w Końskich