loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Rusza Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Paweł Goraj - Administrator

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w informacja pupKońskich zaprasza Pracodawców na spotkania informacyjne dotyczące zasad i możliwości uzyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2023 roku oraz realizacji pozostałych usług i instrumentów rynku pracy świadczonych dla Pracodawców.

Spotkania zostaną zorganizowane w siedzibie Urzędu w pokoju nr 35 (II piętro) w dniach: 24 stycznia 2023 r. o godz. 14.00 i 1 lutego 2023 r. o godz. 14.00

Pracodawcy zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni potwierdzić chęć uczestnictwa poprzez przesłanie zgłoszenia do dnia 20.01.2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub potwierdzenie telefoniczne: Artur Ziółkowski: nr tel. 41 372-63-63 wew. 202 Barbara Gasińska: nr tel. 41 372-63-63 wew. 213 Prosimy o podanie w zgłoszeniu preferowanego terminu udziału w spotkaniu.

 

Zachęcam Koneckich Pracodawców do skorzystania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, który został utworzony specjalnie dla Państwa. Zwiększenie inwestycji w potencjał kadrowy powinno poprawić zarówno pozycję firm jak i samych pracowników na konkurencyjnym rynku pracy.