loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

KATARZYNA GÄRTNER I PRZYJACIELE – KONCERT CHARYTATYWNY

29 marca 2012 roku w Hali Widowiskowej zdjęcie koncert fot.Dariusz Gacekw Kielcach odbył się Koncert Charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc dla Katarzyny Gärtner. Artystka 29 stycznia 2012 roku w pożarze straciła przede wszystkim dom, ale także wiele cennych scenariuszy i zbiorów artystycznych, które miały wkrótce być ukazane szerszej publiczności. W obliczu tego traumatycznego wydarzenia przyjaciele Pani Kasi postanowili zorganizować Koncert Charytatywny, aby w ten sposób wspomóc artystkę w odbudowie domu. Wieczór pełen wrażeń i zabawy uświetnili swoją obecnością m.in.: Trubadurzy, Zbigniew Wodecki, Halina Frąckowiak z zespołem, Andrzej Rybiński, Ryszard Poznakowski i Poznakowski Band, Janusz Laskowski, Mafia, Bronisław Opałko oraz Elwira Sibiga i Bartek Gärtner.

 

Koncert poprowadziła dziennikarka Maria Szabłowska, znana między innymi z programu „Wideoteka dorosłego człowieka”. W koncercie uczestniczyła liczna grupa pracowników Starostwa Powiatowego w Końskich, na czele z Bogdanem Soboniem – starostą oraz pracowników urzędu gminy w Gowarczowie, na czele z wójtem Tomaszem Słoką. „Dzięki obecności tak wielu ludzi i okazanemu zainteresowaniu mamy nadzieję, że wymiernie przyczynimy się do odbudowy ukochanego domu naszej wspaniałej kompozytorki” - mówili organizatorzy koncertu.