loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Docenieni za pomoc drugiemu człowiekowi

Paweł Goraj - Administrator

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zdjęcie grupowe uczestników konferencjiw Końskich w poniedziałkowy poranek 21 listopada br. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odebrało nagrodę i jednocześnie wyróżnienie przyznawane w zakresie pomocy społecznej, które osobiście wręczała kierownictwu tej instytucji Minister Rodziny i Polityki Społecznej - Marlena Maląg.

„To już trzecie, tak zaszczytne wyróżnienie, które kierowane jest pod adresem PCPR w Końskich. Cieszę się i mam wielką satysfakcję, że praca zespołu Centrum, jest tak wysoko oceniana…

Ogromnie się cieszę, iż w tym roku nagrodę za nowatorskie rozwiązania w pomocy społecznej otrzymało nasze Centrum” – zaznaczała Urszula Przygodzka – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich, która osobiście odbierała zaszczytne wyróżnienie z rąk Pani minister w Warszawie. Pani dyrektor towarzyszyli: Grzegorz Piec – starosta konecki oraz Anna Kołba – Piekarska – kierownik Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Dodajmy, że z wnioskiem o nagrodę wystąpił starosta konecki, a działania Centrum oceniała Rada Pomocy Społecznej.

Delegacji PCPR w Końskich towarzyszył włodarz powiatu koneckiego, starosta - Grzegorz Piec.

„Jak słyszymy, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich jest bardzo prężnie działającą instytucją w zakresie szeroko rozumianej pomocy społecznej. Gratuluję rezultatów i ze swej strony składam serdeczne podziękowania za codzienny wysiłek i zaangażowanie wszystkich pracowników i oczywiście Pani dyrektor Urszuli Przygodzkiej, która w sposób wzorowy kieruje tą instytucją. Trzeba również zaznaczyć, że działania Centrum, równie w dużej mierze są kierowane do społeczności lokalnej, ale także, co nie mniej istotne do rodzicielstwa zastępczego, rodzin i wychowanków pieczy zastępczej”- podkreślał podczas tej uroczystej chwili starosta – Grzegorz Piec.

Gratulujemy wyróżnienia i zaangażowania w tej wymagającej misji, którą jest praca w szeroko rozumianej działalności pomocy społecznej.

Paweł Kubiak

Galeria zdjęć - Docenieni za pomoc...

2  3  4

5  6  7

8  9  10