loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Uczniowie – kucharze gotują w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie

Paweł Goraj - Administrator

16 listopada 2022 roku uczniowie zdjęcie uczestniczki warsztatów kulinarnychze Szkoły Branżowej I stopnia w Baryczy, kształcący się w zawodzie kucharz byli uczestnikami warsztatów kulinarnych w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie. Podczas kilkugodzinnych warsztatów uczniowie poznawali tajniki kuchni meksykańskiej. Młodzież pod czujnym okiem Szefa Kuchni Michała Węcławka sporządzała rozgrzewającą zupę Taco z ciągnącym serem i nachos oraz queasadillas z kurczakiem i kwaśną śmietaną. Młodzież aktywnie uczestniczyła we wspólnym gotowaniu podczas warsztatów kulinarnych gdzie obierali i kroili warzywa, przygotowywali mięso, smażyli i gotowali.

 

Szef Kuchni udzielał dużo cennych wskazówek i trzeba przyznać, że uczniowie słuchali z zaciekawieniem. Przydzielał też zadania kulinarne, a nasi uczniowie celująco je wykonywali. Po kilku godzinach spędzonych w kuchni uczniowie mieli chwilę wytchnienia i mogli skonsumować przygotowane dania. Co niektórzy spragnieni wyrazistego smaku doprawiali zupę indywidualnie. Na zakończenie warsztatów każdy z uczniów odebrał imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu kuchni meksykańskiej. Kolejne doświadczenia kulinarne z Szefami Kuchni w Akademii Inspiracji MAKRO już niebawem.

Galeria zdjęć - Uczniowie – kucharze...

2  3  4

6  7  8

9  10

11  12  13