loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Podwórkowej z udziałem uczestników PŚDS w Stąporkowie

Paweł Goraj - Administrator

We wtorek 8 listopada 2022 r. w zdjęcie uczestników festiwalu z PŚDS na scenieCzęstochowie odbyło się wielkie, ogólnopolskie święto muzyki podwórkowej. Blisko 800 osób z różnymi stopniami niepełnosprawności, w tym 250 artystów z 38 placówek z całej Polski, to bilans III Festiwalu Piosenki Podwórkowej. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd TV. Na festiwalu pojawił się, jak co roku Irek Bieleninik, a także Przemek Kossakowski oraz jedna z bohaterek telewizyjnego hitu „Down the road” Dominika Kasińska. W tym roku muzycy przygotowali występy „na śląską nutę”, dlatego w hali, przy ul. Żużlowej pojawili się górnicy we wszystkich odsłonach. Powiat konecki reprezentowali, podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy PŚDS w Stąporkowie.

 

Jako, że hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmiało „Ku pamięci Stulecia Powrotu Części Górnego Śląska do Polski", uczestnicy zdecydowali się wystąpić z utworem „Kocham Wolność” z repertuaru zespołu Chłopcy z Placu Broni. Piosenkę brawurowo wykonał Piotr Makuch, a na scenie towarzyszyli mu tancerze: Wioleta Rozmus, Sylwia Młodawska i Cezary Kitliński.

Galeria zdjęć - III Ogólnopolski Festiwal...

2  3  4

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Stąporkowie