loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Patriotyczna uroczystość w „Cichym Zakątku”

Paweł Goraj - Administrator

Narodowe Święto Niepodległości zdjęcie wicestarosty koneckiego podczas przemówienia w trakcie uroczystościto dla wszystkich Polaków jedno z najważniejszych wydarzeń państwowych. Jego obchody wpisane są również w kalendarz uroczystości w Domu Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” w Końskich. W dniu 14 listopada 2022 r. w uroczystości upamiętniającej odzyskanie przez Polskę niepodległości uczestniczyli Wicestarosta Konecki - Wiesław Skowron, Członek Zarządu Powiatu - Jarosław Staciwa oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - Urszula Przygodzka. Program słowno - muzyczny przygotowała grupa artystyczna „Rozśpiewany Zakątek”, działającą przy terapii zajęciowej w DPS, która przekonywała, że wolność i niepodległość nie jest dana raz na zawsze.

 

Galowo ubrani z kotylionami na piersiach mieszkańcy DPS zaprezentowali wiersze i pieśni patriotyczne, aby słowem oddać szacunek naszej Ojczyźnie oraz ukazać ducha narodu polskiego, który po latach niewoli wyszedł z inicjatywą walki za Polskę.

Galeria zdjęć - Patriotyczna uroczystość...

2  3  4

DPS Cichy Zakątek w Końskich