loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wspomnienie słonecznego Rimini, czyli z „Kanady” do Włoch

Paweł Goraj - Administrator

W czwartek 10 listopada, w Zespole zdjęcie grupowe uczniów i przedstawicięli powiatu koneckiegoSzkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Końskich odbyła się konferencja podsumowująca projekt Erasmus +- „Europejskie doświadczenie zawodowe uczniów szkoły branżowej” . Na zaproszenie dyrekcji i opiekunów projektu w wydarzeniu uczestniczyli: starosta Grzegorz Piec, członek zarządu Jarosław Staciwa i dyrektor PUP Jacek Werens. Uczniowie przygotowali atrakcyjny program, w którym opowiedzieli o tym wyjeździe. Dzięki współfinansowaniu tego typu zadań młodzież z ZSP Nr 2 tzw. „Kanady”, miała okazję nie tylko podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, ale również poznać kulturę włoską i realia życia w tym kraju.

 

Był to jeden z wielu wyjazdów organizowanych w ramach projektu Erasmus przez koneckie szkoły ponadpodstawowe, ale w związku z pandemią wykonanie tego zadania i dopełnienie wszystkich formalności było mocno utrudnione. Swoje podziękowania za wytrwałość i determinację dyrektor Łukasz Misztal skierował do Iwony Mańko - Sękowskiej, opiekuna koordynującego wszystkie działania projektowe. Jak można było zobaczyć i posłuchać podczas tego ciekawego spotkania, konecka młodzież z „włoskiej przygody” wyniosła nie tylko wiedzę zawodową, ale także wiele niezapomnianych wspomnień ze słonecznego Rimini.

Adam Kubka

Wspomnienie słonecznego Rimini...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

fot. Adam Kubka, arch. Starostwo Powiatowe w Końskich