loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Biegi przełajowe w Tokarni - 5 medali dla biegaczy z PŚDS w Stąporkowie

Paweł Goraj - Administrator

W dniu 12.09.2022 r. uczestnicy Powiatowego zdjęcie biegnącej uczestniczki na zawodach w TokarniŚrodowiskowego Domu Samopomocy w Stąporkowie wzięli udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych, które odbyły się na terenie Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali podzieleni na grupy startowe ze względu na płeć, wiek oraz stopień niepełnosprawności. Wszyscy Nasi biegacze rywalizowali na dystansie 400 metrów. W tym roku reprezentacja PŚDS w Stąporkowie wróciła z zawodów bogatsza nie tylko o wspaniałe wspomnienia, ale także aż o 5 medali! Jacek Niewęgłowski, Tomasz Grzęda oraz Aneta Narolewska byli najszybsi w swoich kategoriach i tym samym wywalczyli złote medale.

 

O włos od zwycięstwa byli Grzegorz Ślusarczyk i Janusz Stępień. Panowie wbiegli na metę jako drudzy i zdobyli medale w kolorze srebrnym. Taki sukces nie tylko daje satysfakcję ale rozbudza apetyt na kolejne złote krążki. Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję biegów.

Galeria zdjęć - Biegi przełajowe...

2  3  4

5  6

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Stąporkowie