loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Dobrze wydane pieniądze

Beata Kij

Dzięki środkom z Rządowego Programu Inicjatyw na zdjeciu starosta konecki wraz z naczelnikiem wydzialu inwestycji i mienia ogladaja remontowane 4 pietroLokalnych możliwe jest zrealizowanie wielu potrzebnych mieszkańcom inwestycji. Powiat Konecki wykorzystał to wsparcie w najlepszy, jak się wydaje sposób, poprawiając warunki lokalowe Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Prace na czwartym piętrze budynku starostwa są już na „ostatniej prostej”, wszystko realizowane jest terminowo. Jakość wykonania też nie budzi zastrzeżeń – jak zgodnie podkreślają zgodnie starosta Grzegorz Piec i odpowiedzialna za powiatowe inwestycje naczelnik Wydziału Inwestycji i Mienia Barbara Panek.

 

Poradnia do nowych pomieszczeń wprowadzi już wkrótce. Placówka do tej pory funkcjonowała w warunkach zupełnie nie spełniających współczesnych standardów, co znacząco utrudniało jej prawidłowe działanie. Nowe warunki lokalowe znacząco wpłyną na organizację i komfort pracy. Bez problemu dostaną się teraz do nowej siedziby poradni osoby niepełnosprawne, korzystając z parkingu i przystosowanej windy.

Dobrze, że dzięki wsparciu rządowego programu możliwe było zrealizowanie tak ważnej dla lokalnej społeczności inwestycji.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Dobrze wydane...

2  3  4

5  6  7

fot.arch. Starostwo Powiatowe w Końskich