loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Cenne porady dla gospodyń zrzeszonych w Powiatowej Radzie KGW

Beata Kij

Z inicjatywy przewodniczącej powiatowej Rady Kół Gospodyń na zdjeciu Starosta Konecki wrecza kwiaty Sekretarz stanu w Ministerstwie rolnictwa i rozwoju wsi Annie GembickiejWiejskich Justyny Rupniewskiej, w dniu 26 lipca 2022 r. w Sali bankietowej „Astoria” została zorganizowana  konferencja Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anny Gembickiej. Rozmawiano o bieżących problemach KGW, możliwościach wsparcia finansowego działalności prowadzonej na rzecz lokalnych społeczności i planach na najbliższą przyszłość.

W konferencji uczestniczyli również Natalia Latocha z-ca dyrektora Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej MRIRW, Krzysztof lipiec poseł na Sejm RP, starosta konecki Grzegorz Piec, Jarosław Staciwa członek zarządu oraz radne Danuta Leśniewicz i Ewa Samson. Spotkanie przebiegało w ciepłej, pełnej zrozumienia atmosferze - goście pamiętali również o solenizantach - minister Annie Gębickiej i pośle Krzysztofie Lipcu.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Cenne porady dla gospodyń zrzeszonych...

2  3  4

5  6  7

fot.arch. Starostwo Powiatowe w Końskich