loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Tegoroczne „Kuźnice Koneckie” z gwiazdą w niepowtarzalnym klimacie kina i muzyki filmowej

Paweł Goraj - Administrator

Goszcząca na stałe w kalendarzu zdjęcie Joanny Aleksandrowicz podczas jednego z koncertówwydarzeń kulturalnych naszego powiatu impreza „Kuźnice Koneckie” odbędzie się w dniach 23-24 lipca na terenie Zabytkowego Zakładu Hutniczego. Gwiazdą wieczoru w drugim dniu będzie @Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, autorka projektu muzycznego „Od nocy do nocy” z którym wystąpiła na ponad 190 scenach muzycznych. W repertuarze znajdziemy utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak między innymi: „Noce i dnie”, „Vabank” oraz cykl tang Astora Piazzolli. W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszego albumu zespołu Joanny Aleksandrowicz – płyty “Od Nocy do Nocy” w złotym wydaniu, który przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i kultowych filmów.

 

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie w roku 2020 miała okazję gościć na prestiżowym Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk. W 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad trzydzieści letnich koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której artystka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Projekt ten jest kontynuowany w bieżącym roku, wzbogacony o tournée po perłach historii i miejscach pięknych nieodkrytych – plażach, ogrodach, parkach.

Uprzejmie informujemy, że w dniu wydarzenia tj. 24.07.2022 będziecie Państwo mieli okazję nabyć ALBUM "OD NOCY DO NOCY" W ZŁOTYM WYDANIU, który miał swoją premierę w grudniu 2020 roku. Płyta zaaranżowana została w składzie bas, piano, perkusja i kwartet smyczkowy. Album został wydany w stylu retro. Posiada szlachetne litery i wyraziste tłoczenia.

Aktorka współpracuje z czołowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim (“Kler”, “Wesele”) i Markiem Koterskim (“Baby są jakieś inne”). Występowała na scenach wielu teatrów w Polsce m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Opracowane na podstawie przesłanych materiałów: Adam Kubka

Galeria zdjęć - Tegoroczne "Kuźnice Koneckie"

2  3

fot. arch. pryw. Joanna Aleksandrowicz