loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wyścig „Solidarności” przez Powiat Konecki

Paweł Goraj - Administrator

Organizatorem, tego rozgrywanego zdjęcie plakatu z zaproszeniem na wyścig. Opis w artykulecyklicznie od 1990 roku, wyścigu jest NSZZ „Solidarność” Regionu Łódzkiego przy współpracy z Towarzystwem Olimpijczyków Polskich oraz władzami miast, przez które przejeżdża wyścig. Wyścig ten odbywa się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W tegorocznym Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków 25 zespołów z Polski i zagranicy wystartuje z Żor 29 czerwca, by zakończyć zmagania 2 lipca na ulicy Piotrkowskiej, nieopodal Pasażu Schillera w Łodzi. Kolarze mają w sumie do pokonania aż 772 kilometry. Trasa wyścigu będzie przebiegać przez województwa śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

W Końskich, w sobotę 2 lipca, kolarzy będzie można zobaczyć w godz. 11.50 – 12.15. Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami Kielecką ,Leśną, Południową, Zamkową, 16-go Stycznia i dalej w kierunku Modliszewic  i Żarnowa. Na ulicy 16-go Stycznia przewidziana jest premia specjalna.

 

Serdecznie zapraszamy sympatyków kolarstwa z terenu naszego powiatu

Harmonogram Czasowy 5 Etapu – (plik.pdf) – 780 kb

Plakat - 33 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego - (plik.pdf) – 7.30 Mb

Plakat -  14 Mini Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” - (plik.pdf) – 11 Mb