loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Paweł Goraj - Administrator

Szanowna Dyrekcjo,życzenia na zakończenie roku szkolnego
Grono Pedagogiczne, Pracownicy,
Rodzice  i Uczniowie,
 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice,

Kończy się rok szkolny 2021/2022, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

Szanowni nauczyciele i wychowawcy składam serdeczne podziękowania w imieniu własnym i całego Zarządu Powiatu Koneckiego za codzienny trud, twórczą pracę dydaktyczną i wychowawczą, za zaangażowanie i wytrwałość. Niech znakomite osiągnięcia i godna postawa wychowanków będą wspaniałą nagrodą i zachętą dla Państwa do dalszego działania. Wdzięczność uczniów, uznanie rodziców, daje Wam siłę oraz wiarę w sens trudnej pracy.

 

Drodzy rodzice jesteście częścią społeczności szkolnej, której rolę trudno przecenić. Dziękuję za wszystkie dokonania, podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej. Życzę wszelkiej pomyślności na przyszłe dni. Niech dobre zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają państwu w realizacji planów.

Drodzy uczniowie z całego serca gratuluje Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym. Życzę, aby wakacje były okresem dobrego
i bezpiecznego wypoczynku, samych radosnych chwil i miłych przygód.

Z wyrazami szacunku.

STAROSTA KONECKI

Grzegorz Piec