loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA POWIATU KONECKIEGO

12 stycznia 2012 roku w siedzibie Starostwa zdjęcie promocjaPowiatowego odbył się „premierowy” pokaz prezentacji multimedialnej powiatu koneckiego. Wykonawcą projektu jest firma Foto Media Art.. Jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się reklamą internetową, ale przede wszystkim fotografią - z połączenia tych dwóch dziedzin tworzy nowe, niezwykle ciekawe formy prezentacji multimedialnych. Firma ta to zespół profesjonalistów, ale przede wszystkim pasjonatów, ludzi o bezwzględnym zaangażowaniu w swoją pracę. Co oferuje? Specjalizacją są zdjęcia panoramiczne - zaawansowany technologicznie produkt, który w bardzo nowatorski i zarazem interesujący sposób pozwala zaprezentować dowolny obiekt lub lokalizację za pośrednictwem komputera i internetu.

Fotografia jest dla nas najważniejsza, stąd też nasza oferta w tym zakresie nie uznaje żadnych ograniczeń. W swojej ofercie posiadamy również tworzenie nowoczesnych prezentacji multimedialnych, stron internetowych, packshoty 360 stopni, wydruki reklamowe oraz szereg innych usług, dzięki którym nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna” – mówili autorzy prezentacji : Konrad Pytel i Łukasz Książek. W trakcie spotkania, kiedy prezentowano walory artystyczne projektu oraz uwarunkowania techniczne przedstawiciele Starostwa Powiatowego na czele ze starostą Bogdanem Soboniem wyrazili wdzięczność wykonawcom projektu z Ostrowca Świętokrzyskiego za przedstawienie najpiękniejszych zakątków naszej „małej Ojczyzny” – powiatu koneckiego.

Zapraszamy na stronę powiatu koneckiego: prezentacja powiatu koneckiego.

logo prezentacja

 

(kliknij aby zobaczyć)