loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Remont w starostwie rozpoczęty

Paweł Goraj - Administrator

W dniu 29 grudnia 2021 roku została zdjęcie Jarosława Staciwy i przedstawiciela firmy w dniu podpisania umowy na remontpodpisana umowa z wykonawcą prac adaptacyjnych IV piętra budynku Starostwa Powiatowego w Końskich. Powierzchnia nie wykorzystywana do tej pory posłuży jako nowa siedziba Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, która już od wielu lat boryka się z problemami lokalowymi. Wykonanie kosztownych prac remontowo i adaptacyjnych będzie możliwe dzięki Rządowemu Funduszowi Inwestycji Lokalnych, dającemu możliwość dofinansowania w kwocie 2,5 mln złotych.

 

Pełną funkcjonalność tej powierzchni gwarantuje możliwość dostania się na IV piętro windą od strony parkingu za budynkiem starostwa, gdzie są przygotowane miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Prace ruszyły tuż po świętach, więc nowe, długo wyczekiwane lokum dla poradni będzie gotowe już wkrótce.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Remont w starostwie...

2

4  3  5

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich