loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Kolejne remonty dróg w powiecie koneckim

Paweł Goraj - Administrator

Jak czytamy w informacji przekazanej zdjęcie przedstawicieli powiatu koneckiego z wizytą na kolejnych odcinkach dróg do remontuprzez Dyrektora Wydziału Infrastruktury i Rozwoju Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach na liście podstawowej zadań rekomendowanych do dofinansowania w ramach „Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg” znalazły się zadania o realizację których wystąpił Powiat Konecki w ostatnim czasie.

  • W gminie Radoszyce prace zostaną przeprowadzone na dwóch odcinkach drogowych: drodze powiatowej Nr 0471T Stanowiska - Filipy na długości 1750 mb. oraz drodze powiatowej Nr 0473T Radoszyce – Grębosze - Jóźwików na długości 858 mb.
  • W gminie Stąporków będą to: droga powiatowa Nr 0466T Chyby - Adamek na długości 560 mb. oraz ulica Niekłańska w Stąporkowie na długości 1919 mb.
  • Przebudowana zostanie również droga powiatowa Nr 0396T Łopuszno – Mnin - Ruda Pilczycka w Gminie Słupia Konecka, gdzie w miejscowości Mnin powstanie chodnik.
  • Dużą i ważną inwestycją Powiatu Koneckiego będzie również droga powiatowa Nr 0425T Końskie – Proćwin – Nałęczów - granica województwa (Sędów), a więc fragment istotnego szlaku w kierunku Opoczna.

Jest też nadzieja na remont drogi powiatowej Nr 0478T Fałków - Rudzisko na długości 700 mb, ponieważ zadanie to znalazło się na liście rezerwowej i przy sprzyjających okolicznościach może być również zrealizowane w najbliższym czasie.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Kolejne remonty dróg...

2  3  5

4

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich