loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Z tej próby wyszli zwycięsko – złote gody w Słupi Koneckiej

Paweł Goraj - Administrator

To, zacny i z pewnością zdjęcie przedstawiające dokument wręczany podczas jubileuszuniezwykle szczęśliwy jubileusz, jakiego mogą doczekać pary małżeńskie. Złote Gody, są uhonorowaniem wspólnoty małżeńskiej, która razem spędziła 50 lat. W gminie Słupia Konecka takie wyróżnienie spotkało 7 par. „Gratuluję Państwu tej wspaniałej chwili, której dziś jesteśmy świadkami. Jesteście dumą waszych rodzin i z pewnością wzorem do naśladowania dla innych” – podkreślali włodarze powiatu koneckiego obecni na uroczystości w osobach: starosty – Grzegorza Pieca i członka Zarządu - Jarosława Staciwy.

 

„Niemal całe życie spędzone razem, to piękny przykład związków małżeńskich, które złączone uczuciem i wzajemną ufnością tworzą wyjątkową wspólnotę” – zaznaczał wójt gminy Słupia Konecka – Robert Wielgopolan.

W tej podniosłej chwili jubilatom towarzyszyli również: przewodniczący Rady w Słupi Koneckiej – Mirosław Wilk, oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Słupi Koneckiej – Agnieszka Krzepkowska. Dostojne pary wyróżnione zostały Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które  przyznał im na tę okoliczność Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda. 

„Z Waszego życia, z pewnością wynika nie tylko jedna nauka, dla tych którzy wybierają wspólnotę małżeńską. Ślubowaliście, że będziecie ze sobą na dobre i na złe i z tej próby wyszliście zwycięsko” – mówiła podczas uroczystości kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Słupi Koneckiej.

Wyróżnione pary to: Państwo Stanisław i Adela Harbat, Jan i Krystyna Wilk, Jan i Monika Szymkiewicz, Stefan i Bronisława Sztandera, Jan i Irena Szproch, Stanisław i Teresa Malczak oraz Zygmunt i Krystyna Łukasik. W imieniu Redakcji składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych lat szczęśliwego pożycia.

Paweł Kubiak

Galeria zdjęć - Z tej próby wyszli zwycięsko...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

20  21  22

23  24  25

26  28  29

30  31  32

33  27

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich