loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Podsumowanie działalności Powiatowej Rady KGW w sezonie 2021

Paweł Goraj - Administrator

W sobotni wieczór, 9 października zdjęcie starosty i osób wręczajacych nagrody podczas podsumowania sezonu aktywności KGWw ZZH Maleniec spotkały się panie działające w Powiatowej Radzie Kół Gospodyń Wiejskich. Była to doskonała okazja by podsumować działania w kończącym się sezonie. Przypomnijmy, że ostatnie miesiące to okres wzmożonej działalności i zaangażowania w propagowanie idei szczepień przeciwko Covid 19 w Ramach Ogólnokrajowego Programu Szczepień. Wiele KGW z naszego powiatu przygotowało festyny, by zachęcić mieszkańców swoich miejscowości do przyjęcia szczepionki poprawiającej odporność w obliczu nadchodzącej czwartej fali epidemii.

Nagrody w postaci żeliwnych kociołków z herbem powiatu otrzymały KGW z Pijanowa, Wólki, Przybyszów, Gatnik, Wasosza, Sworzyc i Wincentowa, czynnie uczestniczące w tegorocznych Dożynkach Powiatowych i konkursie wieńców dożynkowych.

Upominki wręczyli: minister Bartłomiej Orzeł Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. Programu Czyste Powietrze, starosta Grzegorz Piec, członek zarządu Jarosław Staciwa i naczelnik Wydziału Promocji i Kultury Marian Wikiera. Podziękowania do wszystkich obecnych, za aktywny udział w organizacji wszystkich zaplanowanych imprez, skierowała Justyna Rupniewska przewodnicząca Powiatowej Rady KGW. Była to także okazja by poznać panie, które reprezentowały ostatnio założone nowe koła w Brodach i w Maleńcu. Spotkanie zakończyła wspólna zabawa i degustacja przygotowanych potraw. Dodatkową atrakcją była możliwość upieczenia kiełbasek przy ognisku nad stawem w malowniczej scenerii zabytkowego obiektu.

Adam Kubka

Galeria zdjęć - Podsumowanie działalności...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  14

15  13  16

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich