loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

„Szczepimy się” - tym razem „Pod Dębami”

Paweł Goraj - Administrator

W sobotnie popołudnie 11 września w Powiecie zdjęcie grupowe uczestników festynu Koneckim można było uczestniczyć w kolejnych odsłonach Narodowego Programu Szczepień. Tym razem aktywnością wykazały się panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Pod Dębami” z Piły i Szabelni. Na wszystkich uczestników festynu przygotowanego na placu przy Szkole Podstawowej w Pomykowie czekały liczne atrakcje, a wspólną zabawę zaplanowano aż do godziny 22.00. Oprócz strefy dla dzieci, wesołej muzyki i przysmaków przygotowanych przez gospodynie z KGW „Pod Dębami” w godzinach od 14.00 do 19.00 działał Punkt Szczepień przeciwko Covid 19. Na festynie pojawili się Poseł na Sejm RP Mariusz Gosek, Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Andrzej Pruś oraz tradycyjnie, jak na wszystkich akcjach „Szczepimy się” organizowanych na terenie powiatu – Starosta Konecki Grzegorz Piec i Członek Zarządu Jarosław Staciwa w towarzystwie radnej powiatowej Danuty Leśniewicz.

 

Była to kolejna akcja organizowana w ramach dużego narodowego programu walki z pandemią, która z pewnością dzięki kolejnym zaszczepionym przyczyni się do poniesienia odporności i bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

Adam Kubka

2