loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wizyta Wojewody Świętokrzyskiego w Szpitalu Specjalistycznym Św. Łukasza w Końskich

Beata Kij

We wtorek, 22 czerwca Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz na zdjeciu wojewoda swietokrzyski zbigniew koniusz wrecza dyrektorowi szpitala grawerton z podziekowaniamiodwiedził konecki Szpital Specjalistyczny Św. Łukasza i spotkał się z przedstawicielami personelu medycznego. Wojewoda za pośrednictwem uczestniczących w spotkaniu, złożył podziękowania dla wszystkich pracowników placówki zaangażowanym w walkę z COVID-19. Na ręce dyrektora Wojciecha Przybylskiego przekazał również pamiątkowy grawerton z podziękowaniami za ratowanie życia i zdrowia pacjentów w dobie pandemii koronawirusa.

Wyraził wyrazy uznania za profesjonalizm oraz serce wkładane w wykonanie codziennych obowiązków. Każdej z Pań uczestniczących w spotkaniu, Zbigniew Koniusz wręczył symboliczną różę.

Adam Kubka

na podstawie materiałów ZOZ w Końskich

Galeria zdjęć - Wizyta Wojewody Świętokrzyskiego w Szpitalu...

2  4  3

fot. Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich