loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Życzenia Starosty Koneckiego

Beata Kij

zdjecie dokumentu z zyczeniami dla uczniow rodzicow i nauczycieli od starosty koneckiego

Szanowna Dyrekcjo, Grono Pedagogiczne, Pracownicy, Rodzice  i Uczniowie, Szkół  z terenu Powiatu Koneckiego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice,

Minął kolejny rok szkolny, czas szczególny ze względu na pandemię i wymuszoną przez nią przymusową izolację. Sprawiła ona, że w pełnych gwaru korytarzach szkolnych zapadła cisza, zamiast grupowych lekcji w salach prowadziliście zajęcia zdalne w domu.

Drodzy uczniowie, cieszymy się, że sprostaliście temu nieoczekiwanemu i trudnemu zadaniu. Wasz wysiłek i wytrwałość pozwoliły zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć wiedzę. Nowe sytuacje sprawiają, że stajemy się kreatywni, otwarci na wyzwania. Swoją postawą i zaangażowaniem potwierdziliście to.

Szanowni rodzice, opiekunowie, obecna sytuacja zmieniła rytm panujący w naszych domach. Lekcje przed komputerem, konieczność zdalnej nauki wymagały od wszystkich elastyczności, cierpliwości dostosowania się do nowej, nietypowej sytuacji. Jesteśmy pełni podziwu za wytrwałość i wsparcie.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 życzę w imieniu własnym i całego Zarządu Powiatu w Końskich nauczycielom i pracownikom szkół wszelkiej pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy i realizacji wakacyjnych planów.

Wam Drodzy uczniowie życzę wakacji pełnych słońca oraz aktywnego wypoczynku. Korzystajcie z uroków zwiedzania Naszego kraju, nie zapominajcie o atrakcjach swojej okolicy, pragnę również, byście od września wrócili wypoczęci i pełni energii do nauki miejmy nadzieję w murach swojej szkoły.

 

Z wyrazami szacunku

Starosta Konecki

Grzegorz PIEC