loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

   ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

„Bezpieczne wakacje” – Konkurs z nagrodami!

Paweł Goraj - Administrator

Zbliża się długo oczekiwany letni wypoczynek. zdjęcie plakatu zapowiadającego konkurs on-line. Opis plakatu w artykuleWakacje, to czas relaksu, przyjemności i nowych, niezapomnianych wrażeń. By zostały po nich same pozytywne wspomnienia należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Organizując kolejny powiatowy konkurs on-line, chcemy w ten sposób popularyzować wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas letnich, aktywnych form wypoczynku, pobudzić wśród dzieci i młodzieży świadomość na temat zagrożeń związanych z wakacyjnymi wyjazdami oraz utrwalić nawyki bezpiecznych zachowań na co dzień. Konkurs ten będzie jednocześnie promocją walorów turystycznych i przyrodniczych powiatu koneckiego. Mamy przecież atrakcyjne szlaki do wędrówek pieszych i rowerowych, kąpieliska, rezerwaty przyrody i zabytki architektury. Stąd pomysł, by każda z trzech odsłon konkursu posiadała hasło przewodnie.

Do udziału w nim zapraszamy wszystkie osoby fizyczne, bez ograniczeń wiekowych. Zmierzą się one w sumie z osiemnastoma pytaniami. Udzielając na nie odpowiedzi wykażą się wiedzą o naszej małej ojczyźnie oraz znajomością zasad bezpieczeństwa.

 

Zestaw pytań konkursowych do każdego etapu będzie ukazywał się o godzinie 12:00, na stronie www.konecki.powiat.pl

Etap I pod hasłem „Aktywnie nad wodą”, rozpocznie się w dniu 14 czerwca 2021 r.

Etap II pod hasłem „Bezpiecznie na szlakach”, rozpocznie się w dniu 16 czerwca 2021 r.

Etap III pod hasłem „Z przyrodą na ty”, rozpocznie się w dniu 18 czerwca 2021 r.

Uczestnik Konkursu udziela odpowiedzi i przesyła je drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie określonym w Regulaminie Konkursu.

UWAGA! WARUNKIEM UCZESTNICTWA w konkursie jest podanie danych Uczestnika: imię i nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy.

Po przeprowadzeniu trzech etapów konkursu dokonana zostanie klasyfikacja i spośród uczestników, którzy otrzymają najwyższą ilość punktów, zostaną wyłonieni zwycięzcy nagród głównych za zdobycie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Przyznane zostaną też trzy wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.konecki.powiat.pl do dnia 23 czerwca 2021 r. Komisja Konkursowa powiadomi Zwycięzców oddzielnym komunikatem mailowym lub telefonicznie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, których uroczyste wręczenie odbędzie się 26 czerwca 2021 r. podczas imprezy plenerowej pn. „POWIATOWY PIKNIK RODZINNY – BEZPIECZNE WAKACJE”. Zachęcamy do udziały w umysłowej zabawie, a także aktywnego spędzania wolnego czasu i odkrywania pięknych miejsc, których na terenie naszego powiatu jest wiele.

Regulamin konkursu – (plik.pdf) – 218 kb

Agnieszka Krakowiak