loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Mieszkanka naszego powiatu w programie TVP

Paweł Goraj - Administrator

W świąteczne, niedzielne popołudnie zdjęcie pani Elżbiety z powiatu koneckie w programie telewizyjnymmieliśmy okazję oglądać mieszkankę powiatu koneckiego w pierwszym odcinku ósmej już edycji popularnego programu Rolnik szuka żony, emitowanego w 1 Programie Telewizji Polskiej. Pani Elżbieta Czabator z Grabkowa nie kryje emocji związanych z planem zdjęciowym i faktem, że znalazła się w Rolniku… w dużej mierze za namową najmłodszej córki Wiktorii.

 

Bohaterka programu - Elżbieta, to 56. letnia energiczna blondynka, która ma jeszcze wiele planów na przyszłość. Prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Jest kobietą niezależną, odważną, której największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach. Elżbieta ma 164 cm wzrostu, niebieskie oczy, a jej niewątpliwą zaletą jest to, że akceptuje siebie w 100%. Jest kobietą, która ceni sobie niezależność, potrafi konsekwentnie dążyć do celu i doskonale wie, czym jest ciężka praca. Wolny czas spędza w ogrodzie, nad stawem, ważny jest dla niej kontakt z naturą i ma jeszcze mnóstwo marzeń, które chciałaby spełnić. Życie boleśnie ją doświadczyło - za nią dwa nieudane małżeństwa, dlatego teraz bardzo poważnie podchodzi do kwestii związku. Wysoki, szpakowaty dżentelmen to mężczyzna, który mógłby zwrócić jej uwagę. Chciałaby, aby potrafił cieszyć się razem z nią z drobnych rzeczy, obdarzył ją uczuciem i pozwolił wreszcie poczuć się bezpieczną. Nie ma wielkich wymagań, ceni szacunek do drugiego człowieka i twierdzi, że podstawą związku jest prawdziwa i szczera przyjaźń. Życzymy Pani Elżbiecie spełnienia marzeń!

Marian Wikiera

Galeria - Mieszkanka naszego powiatu...

2  3  4

5  6  7

Informacja i foto – Rolnik Szuka żony, TVP 1.