loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wzrost zainteresowania powiatem koneckim

Paweł Goraj - Administrator

Za nami trzeci kwartał tego roku. To czas zdjęcie wykresu statystyk z trzeciego kwartału 2020 rokuna podsumowania, analizy, spostrzeżenia oraz wyciąganie stosownych wniosków. W tym miejscu chcemy się podzielić z Państwem informacją dotyczącą społecznej komunikacji, w odniesieniu do funkcjonowania stron internetowych Starostwa Powiatowego w Końskich. Jak wynika z analizy stosownych zestawień, tak zwanych wejść na powiatowe strony, w ciągu ostatnich trzech miesięcy 2020 roku (ilość wejść w lipcu – 118,000; w sierpniu – 130,000; wrześniu – 94,100), nastąpił kolejny widoczny wzrost odwiedzin w ramach zdalnej platformy komunikacji społecznej. 

 

Analiza i porównanie tych wartości, do miesięcy ubiegłego roku (ilość wejść w lipcu 2019 – 53,400; w sierpniu 2019 – 45,900; wrześniu 2019 – 42,500), ukazuje skalę tego wzrostu! Na taki stan rzeczy złożyło się wiele czynników, jednakże sytuacja epidemiologiczna i ciągły wzrost liczby zachorowań na Covid-19 sprawia, że mieszkańcy naszego powiatu częściej sięgają po urządzenia mobilne aby załatwiać swoje sprawy w sposób zdalny. Zachęcamy do korzystania z elektronicznej formy wypełniania wniosków oraz dostarczania ich za pomocą skrzynek pocztowych lub ePUAP-u.

Każdy z nas zadaje sobie pytania - kiedy skończy się pandemia? Kiedy wszystko wróci do normy? Miejmy tylko nadzieję, że wprowadzane obostrzenia przyniosą pożądany skutek, a czas i nadchodząca pora zimowa skutecznie zniszczy wirusa. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Was został obsłużony jak najszybciej, a sama epidemia niechaj skończy się bezpowrotnie.

Opracował: Paweł Goraj