loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wyróżnienia dla nauczycieli Powiatu Koneckiego

Paweł Goraj - Administrator

W piątek 16 października w II Liceum zdjęcie do artykułu wyróżnienia dla nauczycieli na którym widać medale Ogólnokształcącym w Końskich miała się odbyć uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem najwyższych władz wojewódzkich oraz powiatowych. Niestety, z przyczyn związanych ze stanem epidemii, spotkanie to zostało odwołane. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych jest tak liczna grupa zaangażowanych pedagogów z terenu powiatu koneckiego.

 

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 15 sierpnia 2020 roku za wzorowe, wyjątkowe sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, Medalem Złotym za Długoletnią Służbę odznaczonymi zostały: Barbara Karasińska oraz Danuta Sosnowska, obie panie ze Szkoły Podstawowej w Górnikach.

Medalem Srebrnym za Długoletnia Służbę wyróżnieni zostali: Ewa Urbańska-Figlarz nauczycielka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Końskich oraz nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich – Paweł Fidos.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli, odznaczeni zostali:

Iwona Ambroszczyk oraz Maria Mytkowska z II LO w Końskich, Barbara Biała ze Szkoły Podstawowej w Pilczycy, Marcin Pluta oraz Dorota Wilk – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich, dyrektor Placówek Oświatowych w Modliszewicach – Barbara Makuch, dyrektor Bursy Szkolnej w Końskich – Ewa Ostrowska, dyrektor Przedszkola nr 5 w Końskich – Renata Sielska, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Końskich – Monika Zielińska, a także naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu MiG Końskie – Krystyna Milczarek.

Nagrody Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, otrzymali: Ewa Paszyńska z II LO w Końskich, Marcin Pluta z ZSP nr 2 w Końskich, oraz Hanna Rzepka dyrektor ZSP w Stąporkowie.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nagrody Starosty Koneckiego otrzymali:

Marzena Domagała i Elżbieta Krzysztofik z I LO w Końskich, Ewa Król – Zmieniecka, Agnieszka Woźniak oraz Irena Brzozowicz z II LO w Końskich, Witold Fitas, Łukasz Sękowski i Dariusz Łyżwa z ZSP nr 1 w Końskich, Iwona Mańko-Sękowska i Dorota Wilk z ZSP nr 2 w Końskich, Iwona Krzaczyńska i Grażyna Zbroja z ZSP nr 3 w Końskich, Jacek Ryś i Monika Grabusińska z ZSP w Stąporkowie, Joanna Sarleja i Katarzyna Muszyńska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baryczy oraz Katarzyna Kocowicz z Poradni PP w Końskich.

Nagrody Starosty Koneckiego uzyskali również dyrektorzy placówek: Wojciech Jasnos (I LO w Końskich), Beata Salata (II LO w Końskich), Beata Jakubowska (ZSP nr 1 w Końskich), Jan Rybiński (ZSP nr 2 w Końskich), Beata Fidor (ZSP nr 3 w Końskich), Jan Słuszniak (SOSW w Baryczy), Monika Zielińska (Poradnia PP w Końskich), oraz Ewa Ostrowska (Bursa Szkolna w Końskich).

Wszystkim wyżej wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

zdjęcie na którym widać medale

Marian Wikiera, Paweł Goraj