loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Nie czekaj! Wybierz życie bez cukrzycy

Paweł Goraj - Administrator

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie zdjęcie do artykułu nie czekaj wybierz życie bez cukrzycy na którym widać ulotkę z programem opisanym w artykuleprofilaktycznym, którego celem jest określenie ryzyka zachorowalności na cukrzycę typu 2, a następnie podjęcie szeregu działań profilaktycznych, których zamierzeniem jest zahamowanie ekspansji tej choroby. Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz znajdujący się w Starostwie Powiatowym w Końskich (parter – wejście A) na podstawie którego określimy ryzyko zachorowania, a następnie skierujemy Państwa do dalszego wsparcia tj. konsultacji dietetycznych, badań medycznych, zajęć z fizjoterapeutą i innych. Do projektu można zgłosić się również poprzez bezpłatną infolinię pod numerem 41 375 72 06 lub za pośrednictwem strony internetowej www.bezcukrzycy.uzdrowiskobusko.pl gdzie znajduje się zakładka „ZRÓB TEST”.

Działania podejmowane są przede wszystkim dla osób, u których nie zdiagnozowano dotychczas cukrzycy – ludzi zdrowych aby uniknąć zachorowania w przyszłości. Co ważne i warte podkreślenia przedział wiekowy dla ankietowanych to 45-64 lat.

Wszystkie działania są bezpłatne a sam projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Dbając o własne zdrowie zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w ankiecie.

zdjęcie z logami projektu do artykułu o cukrzycy

Opracował: Paweł Goraj