loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

III Bieg Rolnika podczas XXI Kuźnic Koneckich

Paweł Goraj - Administrator

Tegoroczną edycję XXI Kuźnic Koneckich „Na ludowo” plakat do artykułu 3 bieg rolnika. W artykule opisany jest program i zasadyrozpocznie III Bieg Rolnika organizowany wspólnie z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach już 26 września 2020 r. Trasa biegu na 5 km start  i metę będzie miała w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu i przebiegać będzie oznaczoną trasą przez lasy, wzdłuż Czarnej Koneckiej. Początek biegu o godz. 14.00. Po zakończeniu biegu nastąpi uroczysta dekoracja medalowa zawodników. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie związanym z bezpieczeństwem pracy na wsi - najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez KRUS w Kielcach. Zgłoszenia imienne do udziału w biegu są przyjmowane przez formularz (w załączeniu) do dnia 23.09.2020 oraz w dniu imprezy od godz. 13:00 do 13:45 na stoisku KRUS w Maleńcu. Przypominamy, że w obecnej sytuacji pandemii ilość miejsc jest ograniczona.

 

- Ideą imprezy jest wspólna integracja społeczeństwa sołeckiego i gminnego, połączona z promocją zdrowego stylu życia i dbania o aktywność fizyczną. Gorąco zapraszam do udziału w wydarzeniu- informuje Starosta Konecki Grzegorz Piec.

Szczegóły w programie biegu oraz karta zgłoszenia.

Program Biegu - (plik.pdf) -213 kb

Karta zgłoszenia - (plik.pdf) - 260 kb

mapka z zaznaczoną trasą biegu rolnika

Opracował: Mariusz Słowiński