loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Serce dla Dagmary!

Paweł Goraj - Administrator

Z inicjatywy Zarządu Powiatu Koneckiego, zdjęcie do artykułu serce dla Dagmary na ktorym widać metalowy stelaż na korki i nakretki z butelekStarostwo Powiatowe w Końskich dołącza do grona wspierających inicjatywę zbiórki nakrętek dla Dagmary Michalskiej, mieszkanki Jacentowa w gminie Radoszyce. Dagmara jest podopieczną Warsztatu Terapii Zajęciowej w Końskich, gdzie poddana jest indywidualnemu programowi rehabilitacji, który obejmuje rehabilitację społeczną, ruchową, terapię zajęciową i pomoc psychologiczną. Przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Końskich, przygotowano specjalny pojemnik, kształtem nawiązującym do symboliki pomocy potrzebującym.

Marzeniem Dagmary jest zakup wózka elektrycznego, który pragnie zdobyć we własnym zakresie oraz na zajęcia rehabilitacyjne na lokomacie. Zbieranie nakrętek, to jedna z najbardziej popularnych akcji charytatywnych i społecznych, która łączy aspekt ekologiczny z działaniem wspierającym szczytne cele niesienia pomocy. Jest prosta i nie wymaga od osób biorących w niej udział dużego zaangażowania. Wystarczy przynieść do wyznaczonego miejsca zebrane przez siebie nakrętki.

 

- Wszystkich, którzy pragną się przyczynić do spełnienia marzenia Dagmary, gorąco zapraszam do udziału w akcji - informuje Grzegorz Piec - starosta konecki.

Opracował: Mariusz Słowiński

2

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich