loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Bitwa o wozy 2020

Paweł Goraj - Administrator

Tytułowe hasło, to nazwa inicjatywy zdjęcie do artykułu bitwa o wozy na którym widać przedstawicieli gminy która wygrała wóz strażackiMinisterstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, której celem było zachęcenie mieszkańców małych miejscowości do aktywnego udziału w wyborach i korzystania w pełni z praw obywatelskich. Ostateczny wyścig o urząd prezydencki wiązał się z II edycją tej akcji. Tym razem było do zdobycia aż 49 wozów strażackich tak, by miały szansę skorzystać te gminy, które były bliskie sukcesu już w pierwszej turze. Przypomnijmy, że wcześniej rozdysponowano tylko 16 samochodów.

 

Aktywnie do akcji przystąpili mieszkańcy gminy Smyków – tym razem skutecznie, ponieważ osiągnięty wynik frekwencyjny, wielkości 75,96 % zagwarantował im pierwsze miejsce na obszarze dawnego województwa kieleckiego i oczekiwany, nowy samochód strażacki. Gratulujemy aktywnej postawy obywatelskiej i sukcesu.

Opracował: Adam Kubka

Galeria - Bitwa o wozy...

2  3  4

fot. arch. tkn24.pl, Gmina Smyków, Powiat Konecki