loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

O racjonalnej gospodarce wodnej w powiecie koneckim

Paweł Goraj - Administrator

W dniu 8 lipca Świętokrzyski Ośrodek zdjęcie do artykułu o racjonalnej gospodarce wodnej na krórym widać wojewodę świętokrzyskiego na sali konferencyjnejDoradztwa Rolniczego w Modliszewicach gościł w swojej siedzibie reprezentantów instytucji związanych z tworzeniem Lokalnych Partnerstw ds. Wody. Aby zdiagnozować stan gospodarki wodnej i wypracować zasady racjonalnej gospodarki wodnej, wszyscy zarządzający i korzystający z wód na danym obszarze powinni nawiązać współpracę i wspólnie działać na rzecz zrównoważonej gospodarki wodnej. Pierwszą inicjatywą będzie utworzenie pilotażowych Lokalnych Partnerstw ds. Wody w jednym powiecie każdego województwa.

 

W świętokrzyskim do utworzenia tej lokalnej struktury, wytypowano powiat konecki. Podczas tego pierwszego spotkania przedstawiono cel, podmioty uczestniczące w projekcie oraz zaplanowano harmonogram kolejnych działań do końca 2020. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz, Starosta Konecki Grzegorz Piec i przedstawiciele gmin naszego powiatu. Gospodarzem spotkania był Jerzy Pośpiech, dyrektor ŚODR w Modliszewicach.

Opracował: Adam Kubka

Galeria - Racjonalna gospodarka...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13  14

fot. arch. ŚODR w Modliszewicach