loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Spotkanie z Posłem – Grzegorzem Wojciechowskim

Paweł Goraj - Administrator

3 lipca 2020 roku w siedzibie Starostwa Powiatowegozdjęcie do artykułu spotkanie z posłem na którym widać wszystkich przy stole konferencyjny, w Końskich doszło do spotkania z posłem na Sejm RP ziemi łódzkiej - Grzegorzem Wojciechowskim. W spotkaniu udział wzięli: Grzegorz Piec – starosta, Wiesław Skowron – wicestarosta oraz Jarosław Staciwa – członek Zarządu. Zagadnienia jakie poruszano podczas spotkania dotyczyły zarówno sytuacji rolniczej na terenie powiatu koneckiego, jak również możliwości rozwoju wsi i obszarów wiejskich, w kontekście wykorzystania środków z Unii Europejskiej.

 

Przypomnijmy, że proponowane środki dla Polski w ramach WPR na lata 2021 – 2027 to 30,6 mld euro (w cenach bieżących). Następnie uczestnicy spotkania udali się do Słupi, w powiecie jędrzejowskim, gdzie uczestniczyli w cyklicznym wydarzeniu organizowanym przez Stację Doświadczalną Oceny Odmian.

Opracował: Paweł Kubiak

2  3  4

 

fot. Paweł Kubiak

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich