loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wzrost zainteresowania powiatem – drugi kwartał

Paweł Goraj - Administrator

Za nami drugi kwartał tego roku. Nastał czas nazdjęcie do artykułu wzrost zaiteresowania powiatem na zdjęciu wykres kolumnowy podsumowania, analizy, spostrzeżenia oraz wyciąganie stosownych wniosków. W tym miejscu chcemy się podzielić z Państwem informacją dotyczącą społecznej komunikacji, w odniesieniu do funkcjonowania stron internetowych Starostwa Powiatowego w Końskich. jak wynika z analizy stosownych zestawień, tak zwanych wejść na powiatowe strony, w ciągu ostatnich trzech miesięcy 2020 roku (ilość wejść w kwietniu – 72,200; w maju – 77,800; czerwcu – 92,400), następuje widoczny wzrost odwiedzin w ramach zdalnej platformy komunikacji społecznej.

 

Dopiero jednak porównanie tych wartości, do analogicznych miesięcy ubiegłego roku (ilość wejść w kwietniu 2019 – 45,100; w maju – 54,800; czerwcu – 56,800), ukazuje skalę tego socjologicznego zjawiska! Gołym okiem widać, że nastąpił prawie dwukrotny przyrost zainteresowania sprawami naszego powiatu.

Na taki stan rzeczy złożyło się wiele czynników, m. in. szereg zorganizowanych i przeprowadzonych w ostatnim czasie inicjatyw, przy szerokim zaangażowaniu miejscowej społeczności.

Opracował: Paweł Goraj