loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady KGW

Paweł Goraj - Administrator

W poniedziałek 29 czerwca o godz. 14.30., w zdjęcie do artykułu pierwsze posiedzenie na którym widać uczestników przy stole konferencyjnymsali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Końskich odbyło się pierwsze spotkanie Powiatowej Rady Kół Gospodyń Wiejskich, działającej na terenie Powiatu Koneckiego. Celem spotkania było przybliżenie przez Przewodniczącą Rady - Justynę Rupniewską zasad funkcjonowania Kół Gospodyń Wiejskich oraz prawnych podstaw gospodarki finansowej. Przypomniano także o możliwościach wsparcia działalności KGW przez działające organizacje pozarządowe, które w swoich statutach mają zapisane współdziałanie ze społecznością terenów wiejskich.

 

Na spotkaniu obecnych było 20 osób z 23 Kół Gospodyń Wiejskich należących do Rady. Jednak głównym tematem spotkania, były rozmowy w sprawie przygotowań do najbliższego wydarzenia, jakim będzie spotkanie już 4 lipca 2020 r., w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu z Fundacją Polska Gospodyni pn. „Spotkanie z gospodynią”.

Opracował: Mariusz Słowiński

Galeria - Pierwsze posiedzenie

2  3

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich