loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Wybory na Prezydenta wygrywa się w Powiecie Koneckim

Paweł Goraj

Telewizja Polska potwierdziła, że w poniedziałek zdjęcie do artykułu wybory wygrywa się w koneckim na którym Andrzej Duda podpisuje ustawę o kolei6 lipca o godzinie 21.00., debata przed II turą wyborów prezydenckich odbędzie się w Końskich! Miejsce tego szczególnego wydarzenia to Hala Sportowa przy ul. Stoińskiego. Zdaniem starosty koneckiego Grzegorza Pieca, jest to bardzo dobre miejsce do zbudowanie dużej, medialnej scenerii, która ma być budowana już w piątek, na okoliczność, tak ważnej dla Polski debaty. Ma ona się odbyć w nowatorskim formacie „Town Hall”, co oznacza, że publiczność będzie miała możliwość zadawania pytań. W tym formacie prowadzący, czyli dziennikarz Michał Adamczyk, będzie moderatorem pytań od publiczności. W studio będzie mogło uczestniczyć od 30 do 50 mieszkańców powiatu, najprawdopodobniej wskazanych przez sztaby kandydatów.

 

Końskie stały się sławne po tym, jak 4 marca br., Prezydent Andrzej Duda podpisał stosowną ustawę na nieczynnym peronie dworca koneckiego. Wówczas, na ten temat rozpisywały się wszystkie polskie i nie tylko polskie media. Politycy z pierwszych stron gazet zaczęli mówić, o naszej małej ojczyźnie, a niektórzy nawet wręcz wyrażali, że wybory wygrywa się w Końskich. Stąd wizyty na ziemi koneckiej, kandydatów w wyborach prezydenckich 2020.

Taka debata, o takiej randze w Końskich, o której będzie słyszał cały świat, zawiera znaczący aspekt promocyjny, naszej małej ojczyzny!

Opracował: Mariusz Słowiński

Galeria - Wybory na prezydenta...

2  3  4

5  6  7

8  9

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich