loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

CENNA INICJATYWA LOKALNEJ FIRMY

Administrator

W dniu 23 marca konecka firma „Expran Group” zdjęcie CENNA INICJATYWA...przekazała, na ręce Starosty Koneckiego - Grzegorza Pieca i Członka Zarządu - Jarosława Staciwy, płyny do higienizacji dłoni na potrzeby jednostek powiatowych. Inicjatorem akcji był Radny Powiatowy - Wojciech Owczarek. Jak twierdzą właściciele firmy, w obecnym czasie dostosowali produkcję tak, by zabezpieczyć rynek lokalny w te deficytowe środki. Płyny są też dystrybuowane w mniejszych pojemnościach, by pracownicy mogli korzystać z nich w razie potrzeby.

 

Członek Zarządu - Jarosław Staciwa przekazał symbolicznie przedstawicielom firmy w rewanżu maseczki higieniczne szyte w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Końskich. Obie inicjatywy pokazują dobry przykład mobilizacji lokalnej społeczności w walce z epidemią koronawirusa w skali powiatowej.

Opracował: Adam Kubka

GALERIA - CENNA INICJATYWA...

2  3  4

5  6

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich