loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

Z RODZINAMI ZASTĘPCZYMI W ŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERZE

Paweł Goraj - Administrator

W atmosferze rodzinnego ciepła i oczekiwania zdjęcie Z RODZINAMI ZASTĘPCZYMI...na Święta Bożego Narodzenia w dniu 04.12.2019 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Końskich odbyło się spotkanie grupy wsparcia rodzin zastępczych i dyrektorów placówek rodzinnych z terenu Powiatu Koneckiego w ramach projektu partnerskiego „Zielone światło”, realizowanego przez Powiat Konecki / Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich. Spotkanie było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz do podzielenia się swoimi sukcesami oraz trudnościami, z jakimi na co dzień rodziny się zmagają.

 

Starosta Konecki - Grzegorza Piec, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich - Urszula Przygodzka, Koordynator projektu „Zielone Światło” Anna Kołba - Piekarska oraz pracownicy Zespołu Rodzinnej Pieczy Zastępczej złożyli zaproszonym rodzinom zastępczym życzenia świąteczne oraz wręczyli drobne upominki. Podziękowali także za trud, codzienną pracę oraz serce jakie wkładają w wychowanie umieszczonych w rodzinach dzieci.

Był to dla wszystkich wyjątkowy dzień, a dla rodzin zastępczych chwila wytchnienia.

Opracowanie: Izabela Kaliś / PCPR

GALERIA - Z RODZINAMI ZASTĘPCZYMI...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich