loga aloga bloga c

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

POMOC FINANSOWA DLA DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Administrator

W piątek 27 września w Urzędzie Wojewódzkim zdjęcie POMOC FINANSOWA DLA...w Kielcach odbyło się spotkanie Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek z przedstawicielami powiatów, na którym została przekazana informacja o zwiększeniu dotacji celowej ze środków budżetu państwa na dofinansowanie działania Domów Pomocy Społecznej. Do naszego powiatu trafi kwota 101.600 zł z przeznaczeniem dla dwóch placówek – DPS w Końskich i DPS w Rudzie Pilczyckiej.

 

Stosowne dokumenty ze strony Powiatu Koneckiego podpisali Starosta Konecki Grzegorz Piec, Wicestarosta Konecki Wiesław Skowron i Skarbnik Powiatu Edyta Drążkiewicz. Kolejna transza pomocy finansowej może zostać przekazana jeszcze w listopadzie, a środki wykorzystane zostaną na bieżącą działalność do końca roku.

Opracował: Adam Kubka

GALERIA - POMOC FINANSOWA DLA...

2  3  4

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich