loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

UDANA INAUGURACJA SEZONU DLA KSSPR KOŃSKIE

Administrator

W sobotę w hali sportowej przy ul. Stoińskiego zdjęcie UDANA INAUGURACJA ...koneccy szczypiorniści pokonali zespół AZS UW Warszawa 31:30. Mecz obfitował w niespodziewane zwroty akcji, a wypracowana przez naszą drużynę w drugiej połowie spotkania przewaga topniała w szybkim tempie. Duże doświadczenie i waleczność szczypiornistów KSSPR pozwoliły wytrzymać presję przeciwnika i zakończyć spotkanie zwycięsko.

 

Gorąco naszej drużynie kibicowali obecni na trybunach: Starosta Konecki Grzegorz Piec, członek zarządu Jarosław Staciwa, wiceprzewodniczący RP Łukasz Kubka i radni powiatowi Robert Plech oraz Michał Cichocki. Życzymy zawsze tak wspaniałej postawy i samych zwycięstw w nadchodzącym sezonie – brawa dla zawodników i trenera!

Opracował: Adam Kubka

GALERIA - UDANA INAUGURACJA ...

2  3  4

5  6  7

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich