loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

POMOC FINANSOWA DLA SZPITALA

Administrator

We wtorek 10 września 2019 r. w Świętokrzyskim zdjęcie POMOC FINANSOWA ...Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja z udziałem wojewody Agaty Wojtyszek i wicewojewody Bartłomieja Dorywalskiego. Obecni na spotkaniu dyrektorzy placówek służby zdrowia z naszego regionu usłyszeli dobrą wiadomość o przekazaniu dodatkowej puli środków na funkcjonowanie szpitali powiatowych.

 

”Dla naszego województwa wpływa 13 mln złotych” - jak stwierdziła wojewoda Agata Wojtyszek – „To dyrektor szpitala będzie miał możliwość przydzielenia tych środków w sposób, który uzna za stosowny. To dyrektor szpitala najlepiej wie, w jaki sposób zagospodarować te środki”. Podczas konferencji wszyscy przyznali zgodnie, że to właśnie te placówki odgrywają najważniejszą rolę w trosce o zdrowie mieszkańców naszego województwa. Reprezentujący nasz powiat starosta Grzegorz Piec i dyrektor ZOZ w Końskich Wojciech Przybylski uczestniczyli także w konferencji prasowej na której najistotniejsze wiadomości o pomocy finansowej dla szpitali przekazali wojewoda Agata Wojtyszek, wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski i dyrektor świętokrzyskiego oddziału NFZ Małgorzata Kiebzak. Znaczenie takiej pomocy na spotkaniu z dziennikarzami podkreślił starosta Grzegorz Piec a dyrektor ZOZ w skrócie przedstawił sytuację naszego szpitala.

Opracował: Adam Kubka

GALERIA - POMOC FINANSOWA...

2  3  4

5

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich