loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ NAUKI - NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 ROZPOCZĘTY

Administrator

Kalendarz biegnie nieubłaganie i choć jeszcze niedawnozdjęcie ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ NAUKI ... uczniowie żegnali się z wychowawcami i kolegami szkolnymi, to nadszedł kolejny czas zaproszenia do wspólnej nauki. Powiat Konecki jest organem prowadzącym dla 6 szkół ponadpodstawowych i Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy. Na dzień 4 września 2019 roku, we wszystkich placówkach podległych Powiatowi uczyć się będzie 2584 uczniów. Natomiast naukę w klasach pierwszych rozpoczęło 1163 uczniów. Uczniów, przez kolejny rok szkolny przygotowywać i prowadzić będzie 325 nauczycieli.

 

W uroczystych akademiach inaugurujących, wspólnie z dyrektorami poszczególnych szkół i nauczycielami, uczniom towarzyszyli przedstawiciele władz samorządu powiatowego. I tak w II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie uczniów witał Starosta Konecki – Grzegorz Piec, w ZSP im. Stanisława Staszica w Stąporkowie obecny był Wicestarosta Konecki – Wiesław Skowron, w ZSP nr 1 samorząd powiatowy reprezentował członek Zarządu Powiatu Koneckiego – Jarosław Staciwa, w ZSP nr 2 w rozpoczęciu nowego roku szkolnego uczestniczył członek Zarządu Powiatu Koneckiego - Dariusz Banasik, natomiast w I LO im. Komisji Edukacji Narodowej obecny był wiceprzewodniczący Rady Powiatu Koneckiego – Łukasz Kubka, w ZSP nr 3 Starostę Koneckiego reprezentował radny – Wojciech Owczarek, a w SOSW im. Zdzisławy i Stanisława Bytnarów obecny był naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia – Krzysztof Stachera.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego i wysłuchaniu okolicznościowych przemówień, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by już szczegółowo zapoznać się z harmonogramem nadchodzących zajęć.

Opracował: Paweł Kubiak

GALERIA -  ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ NAUKI ...

2  3

4  5  6

7  8  9

10  11  12

13  14  15

17  16  18

19  20  21

  23  24

22  25  26

27  28  29

fot. Archiwalne zdjęcia ww. Szkół